Faq/Cennik/Pobierz

Pliki do pobrania

FAQ

Z czego są zrobione panele O!Bubble?
Panele O!Bubble wykonane są z niezwykle miękkiej i bezpiecznej pianki poliuretanowej. Panele pokryte są nylonowymi mikrowłóknami, które w dotyku przypominają delikatny zamsz. Wybierając nasze panele zapewniasz sobie nie tylko wizualną przyjemność i funkcję dekoracyjną, ale także niebywały komfort użytkowania.
Użytkowanie paneli O!Bubble
Nie należy narażać paneli na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Po dłuższym czasie ekspozycji na słońcu, na powierzchni mogą pojawić się odbarwienia. Paneli nie należy montować w łazienkach/pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności. Pianka nie jest przeznaczona do spożycia – należy montować poza zasięgiem bardzo małych dzieci oraz zwierząt.
Czy panele O!Bubble są bezpieczne?
Przy produkcji nie używamy lotnych rozpuszczalników. Bezpieczeństwo zapewnia trudnopalny i samogasnący materiał pianki, z którego wykonane są panele – spełnia restrykcyjne brytyjskie normy BS 5852: 2006.
Potrzebuję panelu na inny wymiar - czy to możliwe?
Oczywiście! Napisz do nas na hello@obubble.pl, przesyłając parametry panelu – zrobimy co w naszej mocy, by sprostać Waszym oczekiwaniom.
Czy możecie wykonać białe panele?
Po miesiącach testów zdecydowaliśmy, że nie będziemy wprowadzać do oferty tego koloru, ponieważ miał tendencję do żółknięcia po czasie.
Czy jest możliwość zamówienia paneli wg. dokładnie określonego koloru?
Możemy próbować zbliżyć się do zadanego koloru, jednak nie jesteśmy w stanie odwzorować go w 100%.
Jak dbać o panele i je czyścić?
Panele O!Bubble są łatwe w czyszczeniu. Powierzchnia paneli jest antystatyczna i „odpycha” kurz. Panele O!Bubble doskonale czyści się rolką do ubrań. Powierzchniowe zabrudzenia eliminujemy miękką, zwilżoną (nie mokrą!) gąbką.