Aksamitne panele dekoracyjne

Jesteśmy producentem nowoczesnych produktów do dekorowania i kreowania wewnętrznej architektury. Flagowym produktem firmy są wytrzymałe panele ścienne 3d. Pozwalają one na szybkie i nowoczesne odnowienie każdego wnętrza. Zastosowane indywidualnie jak i w kombinacjach dostarczą różnorodnych możliwości pod względem oryginalności i charakteru.WYKONANIE

Panele ścienne wykonane z elastycznej pianki poliuretanowej i pokryte powłoką jak aksamit. Panele są miękkie, wspomagają pochłanianie dźwięku. Doskonały pomysł na wyciszenie sypialni. Wierzch paneli pokrywają włókna poliamidowe, w dotyku przypominające aksamit. Ściana pokryta panelami z pianki poliuretanowej jest miękka w dotyku i nabiera komfortowego, przytulnego charakteru.


Stwórz siebie... kolorami...

MATERIAŁ

Panele O!Bubble wykonane są z niezwykle miękkiej i bezpiecznej pianki poliuretanowej. Przy jej produkcji nie używa się lotnych rozpuszczalników! Panele pokryte są nylonowymi mikrowłóknami, które w dotyku przypominają delikatny zamsz. Wybierając nasze panele zapewniasz sobie nie tylko wizualną przyjemność i funkcję dekoracyjną, ale także niebywały komfort użytkowania.

Wsłuchaj się w ciszę...

ODKRYJ ZALETY CISZY...

Panele O!Bubble wykonane są z elastycznej pianki poliuretanowej wspomagające pochłanianie dźwięku. Jest to doskonały pomysł na wyciszenie sypialni. Ściana pokryta panelami z pianki poliuretanowej jest miękka w dotyku i nabiera przytulnego charakteru.


BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo zapewnia trudnopalny i samo-gasnący materiał pianki, z którego wykonane są panele – spełnia restrykcyjne brytyjskie normy BS 5852: 2006.

Opcje
Grubość 25mm, 35mm, 45mm
Powierzchnia panelu Zależne od kształtu
Wydajność z jednego kartusza kleju Zależne od kształtu
Cena (netto) Zależne od kształtu
Cena (brutto) Zależne od kształtu

SPECYFIKACJA

Gwarantujemy naszym Klientom stały dostęp do wysokiej klasy produktów o doskonałej jakości, sposobie wykonania, zróżnicowanym wzornictwie i wymiarach, a także materiale.