O!Bubble - przykładowe aranżacje
FAQ

Panele O!Bubble wykonane są z niezwykle miękkego filcu. Panele pokryte są nylonowymi mikrowłóknami, które w dotyku przypominają delikatny zamsz. Wybierając nasze panele zapewniasz sobie nie tylko wizualną przyjemność i funkcję dekoracyjną, ale także niebywały komfort użytkowania.

Nie należy narażać paneli na długotrwałe działanie promieni słonecznych. Po dłuższym czasie ekspozycji na słońcu, na powierzchni mogą pojawić się odbarwienia. Paneli nie należy montować w łazienkach/pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności. Pianka nie jest przeznaczona do spożycia – należy montować poza zasięgiem bardzo małych dzieci oraz zwierząt.

Przy produkcji nie używamy lotnych rozpuszczalników. Bezpieczeństwo zapewnia trudnopalny i samogasnący materiał pianki, z którego wykonane są panele – spełnia restrykcyjne brytyjskie normy BS 5852: 2006.

Oczywiście! Napisz do nas na hello@obubble.pl, przesyłając parametry panelu – zrobimy co w naszej mocy, by sprostać Waszym oczekiwaniom.

Po miesiącach testów zdecydowaliśmy, że nie będziemy wprowadzać do oferty tego koloru, ponieważ miał tendencję do żółknięcia po czasie.
 

Możemy próbować zbliżyć się do zadanego koloru, jednak nie jesteśmy w stanie odwzorować go w 100%.
 

Panele O!Bubble są łatwe w czyszczeniu. Powierzchnia paneli jest antystatyczna i „odpycha” kurz. Panele O!Bubble doskonale czyści się rolką do ubrań. Powierzchniowe zabrudzenia eliminujemy miękką, zwilżoną (nie mokrą!) gąbką.